D-100 Yan Yol Caddessi No: 243
TR 54200 Erenler/Sarkarya

Company profile

2k Welding, 2004 yılında alanlarında uzman mühendisler tarafından kurulmuş, Kaynak Teknolojisi, Kaynak Otomasyonu ve makine imalatı konularında hizmet veren bir firmadır.
Kurulduğu ilk andan itibaren sektörde faaliyet göstermiş ve kısa sürede birçok projeyi tamamlayarak sektörde haklı bir yer edinmiştir.
2K KAYNAK mühendislik tecrübesiyle kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında üretim yapmaktadır.
Denizcilik, ulaşım enerji, çelik konstrüksiyon, ulaşım boru hatlarının imalatı ve döşenmesi, rüzgar türbin direkleri, basınçlı kap ve tank imalatı, trafo kazan imalatı gibi alanlarda müşterilerimizin verimliliğini ve kalitesini artıracak standart ve özel tasarım makinalar üretmektedir. Robotik ve konvansiyonel alanlar.
ISO 9001-2008 kalite standartlarında hizmet ve üretim gerçekleştirerek müşteri taleplerini istenilen kalitenin üzerinde en kısa sürede ulaştırmaktadır.
Nitelikli, uzman ve tecrübeli Kaynak mühendisleri, makine mühendisleri, elektrik-elektronik mühendisleri ve mavi yakalı çalışanlarıyla müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.
Adapazarı'nda kurulduğu için sanayinin yoğunlaştığı Marmara Bölgesi'ndeki tüm illere birkaç saat içerisinde ulaşabilmektedir.
Mevcut işinizi geliştirmek, teknolojik makine ve ekipman kullanmak, personele bağımlı kalmadan işi aynı kalite ve hızda yapabilmek, en pahalı olan zamandan tasarruf etmek tüm imalatçıların vazgeçilmez hayalidir. işi erken teslim etmek, hatalı ürün iadesini sıfıra yaklaştırmak, müşteri memnuniyeti yaratarak sürekliliği sağlamaktır. Sizlerin bu hayati hayallerini gerçeğe dönüştürmek için partner mantığıyla çalışıyor ve üretiyoruz.
Öyle bir dönemde yaşıyoruz ki, kimse kaynak mesleğini seçmiyor ve kaynakçı bulmak gün geçtikçe zorlaşıyor. Kaynakçıların çalışma ortamının iyileştirilmesi, mevcut kaynakçıların meslekte tutulması ve yenilerinin teşvik edilmesinin etkili bir yolu olacaktır. Kamera kontrollü yarı otomatik sistemler kaynakçıları parlak kaynak ışığından, kaynak ısısından ve kaynak dumanından uzak tutacaktır.
Yarı otomatik kaynak kamera sistemleri operatör hatalarını ve kazaları önlemede oldukça etkili olmakla birlikte, kaynakçının gözlem ve görüşünü arttırır, en sık görülen meslek hastalığı olan görme bozukluklarını önler ve uzun süreli kaynağa odaklanma zorluklarını ortadan kaldırır. Böylece tek seferde daha uzun kaynak dikişleri elde edilebilmektedir.

×